Søker frivillige til julefeiring i hovedgården

Hadsel frivilligsentral ønsker kontakt med frivillige som kan være med å arrangere jul i Hovedgården på Melbu.

Det er Hadsel frivilligsentral som tradisjonen tro ønsker å arrangere jul i Hovedgården. Og Elisabeth Karstad i Hadsel Frivilligsentral ber nå interesserte om å ta kontakt.

– Julaften i Hovedgården har alltid vært ei stemningsfull og hyggelig feiring. For å få til et vellykket arrangement trengs frivillige krefter.

Hadsel Frivilligsentral oppfordrer de som ønsker til å bidra med det de kan! Enten du er god til å spille piano, synge, pynte, fortelle historier, bake – eller er en habil julenisse – setter vi stor pris på din deltakelse, sier Elisabeth Karstad.

Dersom du ønsker å være med som frivillig på Julefeiring i Hovedgården, ta kontakt med Hadsel Frivilligsentral på telefon eller e-post.

Mer fra forfatteren

Relaterte saker

Annonse

Siste nytt

Støre: – Oljen skal utvikles, ikke avvikles

Regjeringen går i gang med en ny petroleumsmelding som skal tegne opp status, framtidsutsikter og veivalg for norsk olje og gass fra 2030-tallet og videre.

Når advokatfirmaet kler seg ut som naturforvalter

I denne uken forsøkte et advokatfirma og et kartleggingsselskap som lever av oppdrettsnæringen å overbevise norske miljømyndigheter om at føre-var-prinsippet i naturmangfoldloven har «mistet sin mening».

Når mediene mister fokus: Tromp og Grønland

Når Donald Trump sier noe om Grønland, kaster norske medier seg over hvert ord. Samtidig pågår det en stille, men omfattende militær oppbygging i Europa – med amerikanske fly, våpen og personell – som i langt mindre grad blir forklart og satt i sammenheng for norske lesere og seere.

Meld deg på for å få de siste nyhetene fra LoVe24.no

Vi vil gjerne sende deg våre nyheter. Vennligst skriv inn din e-postadresse og klikk «få nyhetsbrev». Enkelt og greit!