Hurtigruten i Trollfjorden

Ønsker du å møte Hurtigruten i Trollfjorden? Da har du muligheten med båt fra Melbu. 

Sørgående: Havn: Ankomst: Avgang:
Sortland 12:30 13:00
Stokmarknes 14:15 15:15
Svolvær 18:30 20:30

[hr style=»single»]

Nordgående: Havn: Ankomst Avgang
Svolvær 21:00 22:00
Stokmarknes 01:00 01:15
Sortland 02:45 03:00

 

Mer fra forfatteren

Relaterte saker

Annonse

Siste nytt

Støre: – Oljen skal utvikles, ikke avvikles

Regjeringen går i gang med en ny petroleumsmelding som skal tegne opp status, framtidsutsikter og veivalg for norsk olje og gass fra 2030-tallet og videre.

Når advokatfirmaet kler seg ut som naturforvalter

I denne uken forsøkte et advokatfirma og et kartleggingsselskap som lever av oppdrettsnæringen å overbevise norske miljømyndigheter om at føre-var-prinsippet i naturmangfoldloven har «mistet sin mening».

Når mediene mister fokus: Tromp og Grønland

Når Donald Trump sier noe om Grønland, kaster norske medier seg over hvert ord. Samtidig pågår det en stille, men omfattende militær oppbygging i Europa – med amerikanske fly, våpen og personell – som i langt mindre grad blir forklart og satt i sammenheng for norske lesere og seere.

Meld deg på for å få de siste nyhetene fra LoVe24.no

Vi vil gjerne sende deg våre nyheter. Vennligst skriv inn din e-postadresse og klikk «få nyhetsbrev». Enkelt og greit!