Melbo-talent på vei til finsk fotballklubb

Melbo- og Tromsø-spilleren Peder Aas er på vei til en ny klubb i Finland.

Det skriver sporten.com, som forteller mye av skadehistorien til Peder Aas fra Melbu, mener å vite at Melbu-gutten skal til den finske førstedivisjonsklubben AC Ouly. De kom på fjerdeplass forrige sesong.

Peder Aas forteller til nettstedet at han ble operert for sin skade rett før jul. Det er snakk om kort opptreningstid etter operasjonen. Han regner med å være spilleklar allerede i midten av februar.

Mer fra forfatteren

Relaterte saker

Annonse

Siste nytt

Metanhemmere: Klimakur eller risikabelt eksperiment?

Metanhemmere som skal redusere klimagassutslipp fra husdyr har skapt heftig debatt i norsk landbruk.

Vil skjerpe kravene til fritidsbåtførere

Sjøfartsdirektoratet foreslår å innføre en praktisk del i båtførerprøven og senke grensen for når høyhastighetsbevis kreves.

Rekordoppslutning, men finkefuglene uteble

Over 13 000 hager deltok i årets hagefugltelling, det høyeste antallet siden tellingen startet i 2008.

Meld deg på for å få de siste nyhetene fra LoVe24.no

Vi vil gjerne sende deg våre nyheter. Vennligst skriv inn din e-postadresse og klikk «få nyhetsbrev». Enkelt og greit!